Топ

Будиночок-когтєточка трьохрівневий "Смарт", 65*40*h95 см
2 600 ₴
- В наличии
- Код: 103 Dom Ko
+380 (99) 968-69-83
0632293035
Менеджервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Будиночок-когтєточка трьохрівневий "Смарт"
Переваги:
- Ігровий комплекс виготовлений з ДСП і ДВП, оббитий штучним хутром, ручної роботи.
- Призначена для вирішення природної потреби в сточуванні кігтів у кішок і котів.
- Допомагає уникнути псування стін, домашніх меблів та інших предметів інтер'єру.
- Міцна мотузка з джуту витримує кігті навіть найактивніших кішок.
- Має зручну м'яку полицю на верху стовпчика, яка може служити додатковим спальним місцем.
Характеристики:
- ширина підставки - 60*40 см;
- діаметр будиночка - 37 см;
- ширина полиці- 25*40 см;
- діаметр лежанки з бортиком- 35 см;
- висота - 94 см;
- ширина джутової мотузки 6 мм;
кольори в асортименті: білий, червоний, сірий, зелений, чорний, бежевий
Застосування:
- Привчати точити кігті необхідно кошенят до 6-тижневого віку.
- Якщо кішка ще не знайома з когтєточкою, її можна привчати застосовуючи котячу м'яту або спрей для залучення до гри (Спрей “КІШКО ГРАЙ”)
- Рекомендується розміщувати когтєточку в коридорі або на кухні, а не в вітальні і спальні.
Наш 0999686983 для замовлення!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 950 мм |
| Длина | 600 мм |
| Цвет | Черный |
| Размер породы животных | Средние, Крупные, Мелкие |
| Размещение | Напольное |
| Тип | Когтеточка-домик |
| Ширина | 400 мм |
| Материал | Джут |
- Цена: 2 600 ₴







