
Туалет для котів кутовий Shuttle,49x40x17,5 см, GeorPlast, колір в асортименті
420 ₴
- В наличии
- Код: 10535
Туалет для котів кутовий Shuttle - 49x40x17,5 см
Зручний, чистий і завжди свіжий лоток - головна гарантія того, що Ваша кішечка не використовуватиме для справляння потреби самі затишні куточки в будинку: ці тварини дуже цінують комфорт і прискіпливо ставляться до гігієни, тому ні за що не стануть користуватися невідповідним, на їхню думку , туалетом. Саме тому рекомендуємо відповідально підійти до питання покупки такого важливого побутового аксесуара, як лоток, і підібрати варіант, який найкращим чином задовольнить всі вимоги Вашого вихованця.
Туалет кутовий для котів Shuttle - це пластиковий лоток, який дозволить заощадити простір завдяки незвичайній формі! Кутовий туалет має високі бортики і спеціальну рамку, яка запобігає розсипання наповнювача на підлогу. Колір: в асортименті. Він виконаний з високоякісного нетоксичного пластика, який легко миється і не вбирає запахи. Місткий аксесуар має високі бортики, що запобігають розкидання гранул наповнювача по кімнаті. Практичне виріб відмінно впишеться в інтер'єр будь-якого приміщення.
Матеріал: Пластик
Розміри 49x40x17,5
Колір в наявності: рожевий.
Виробник - GeorPlast, Італія.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Shuttle |
| Страна производитель | Италия |
| Вид | Туалет |
| Вид животных | Кошки |
| Высота | 175 мм |
| Длина | 490 мм |
| Цвет | Розовый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Открытый |
| Ширина | 400 мм |
- Цена: 420 ₴




