
Драпак - "Пухнастики" з диваном і тунелем, (джут) бежеві лапки 56*38
1 560 ₴
- В наличии
- Код: К-2
Когтеточка (царапалка, Дряпки) джутова, з диваном, з тунелем, з підвісною м'якою іграшкою "Шарик" на мотузці.
- Когтеточка повністю задовольняє природну потребу кішок точити кігті.
- Допомагає уникнути псування стін, домашніх меблів та інших предметів інтер'єру.
- Міцна мотузка з джуту витримує кігті навіть найактивніших кішок.
- Має зручну м'яку полку на верху стовпчика, яка може служити додатковим спальним місцем.
Характеристики
- розмір підставки 40*31 см
- розмір дивану 34*32 см;
- розмір тунелю 36*24 см;
- висота - 64 см;
- колір: бежева з лапками.
Виробник: ТМ "Пухнастик", Україна.
Інтернет-зоомагазин « ВаськінДім» - це магазин продажу товарів для домашніх тварин.
Заснований 2019 році. Створювався на любові до тварин, так як маємо багато домашніх улюбленці і за професією кінологи . Знаємо що дійсно потрібно Вашим пухнастикам!
На сьогднішній день маємо близько 400 клієнтів. Для постійних клієнтів діють додаткові знижки. Пройшли серифікацію. Маємо відмітку надійний продавець.
Відгуки наших клієнтів про магазин ВаськінДім!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 640 мм |
| Длина | 410 мм |
| Цвет | Бежевый |
| Размер породы животных | Средние, Мелкие |
| Размещение | Напольное |
| Тип | Когтеточка-игровой комплекс |
| Ширина | 300 мм |
- Цена: 1 560 ₴


