
Когтєточка ( дряпка) з диваном і напівтунелем, сіра з лапками, ТМ Пухнастик
1 150 ₴
- В наличии
- Код: И-4
+380 (99) 968-69-83
0632293035
Менеджервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Когтеточка (царапалка, Дряпки) джутова, з диваном, з напівтунелем, з підвісною м'якою іграшкою "Шарик" на мотузці.
- Когтеточка повністю задовольняє природну потребу кішок точити кігті.
- Допомагає уникнути псування стін, домашніх меблів та інших предметів інтер'єру.
- Міцна мотузка з джуту витримує кігті навіть найактивніших кішок.
- Має зручну м'яку полку на верху стовпчика, яка може служити додатковим спальним місцем.
Характеристики
- розмір підставки 40*31 см
- розмір полиці 40*31см;
- розмір напівтунелю 37*25 см;
- висота - 54 см;
- колір: сірий з лапками.
Виробник: ТМ "Пухнастик", Україна.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 540 мм |
| Длина | 400 мм |
| Цвет | Серый |
| Размер породы животных | Средние, Мелкие |
| Размещение | Напольное |
| Тип | Когтеточка-игровой комплекс |
| Ширина | 310 мм |
- Цена: 1 150 ₴
