Новинка

Клітка для гризунів "Біг вояж", фарба, 56,5*30*37,5 см
1 380 ₴
- В наличии
- Код: К086
+380 (99) 968-69-83
0632293035
Менеджервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Клітка для гризунів "Біг вояж"
Простора клітка для малих гризунів. Комфортно в ній почуватимуться і морські свинки, і декоративні кролики.
Конструкцією передбачено великі двері. Точніше - відкривається ціла секція — для того щоб тваринку можна було легко дістати з клітки та помістити назад.
Також клітка оснащена верхньою та боковими ручками для її зручного перенесення.
Рекомендується укомплектовувати клітку підвісними поїлками, годівничками та сінниками.
Колір в асортименті.
Виробник: Україна.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Лори |
| Страна производитель | Украина |
| Размер породы животных | Средние, Крупные |
| Состояние | Новое |
| Животное | Грызуны |
| Тип | Клетка |
| Форма | Квадратная |
| Размеры | |
| Высота | 375 мм |
| Длина | 565 мм |
| Ширина | 300 мм |
- Цена: 1 380 ₴


