
Сумка-переноска для собак і кішок (43х20х33 см), Collar
1 194 ₴
- В наличии
- Код: 9980
Сумка-переноска для собак і кішок
Сумка-переноска ідеально підходить для транспортування тварини в автобусі, автомобілі або поїзді, а також для відвідувань ветеринара.
Завдяки матеріалу та спеціальному пошиття, ця перенесення гарантує котику або собачці зручне розташування в сумці. Що важливо для спокою тварини.
При виробництві використовуються тільки найкращі матеріали та зручні рішення для улюблених вихованців. Характеристики:
Перенесення для собак і кішок
Міцні ручки, можна зручно носити в руках і на плечі
Гарна циркуляція повітря завдяки отворам
Усередині сумки-повідочок для пристібання тварини
Ідеально підходить для коротких поїздок з вашим вихованцем, для кішок і дрібних собак.
Красивий і модний аксесуар, багатофункціональна
Максимальна місткість: 6 кг
Матеріал: поліестр
Розміри: 43 x 20 x 33 см
Виробник: Collar, Україна
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Collar Company |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Сумка-переноска |
| Цвет | Серый |
| Максимальная нагрузка | 6 кг |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Высота | 330 мм |
| Длина | 430 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Полиестер |
- Цена: 1 194 ₴
