
Туалет для кішок/котів з рамкою 54x39x29 см, Netta, Croci, салатовий
650 ₴
- В наличии
- Код: netta салат
+380 (99) 968-69-83
0632293035
Менеджервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Туалет-лоток із захисною рамкою для котів і кішок, а також невеликих собак - відмінне рішення для гігієни домашнього вихованця від відомої італійської компанії Croci .
Властивості:
- Лоток оснащений рамкою, що запобігає розкидання наповнювача на поверхню підлоги.
- Рамка легко знімається з лотка для прибирання туалету.
- Туалет виготовлений з міцного, якісного полірованого пластика.
- Лоток не вбирає неприємні запахи, добре очищається і миється.
Колір лотка - салатовий, колір рамки - білий.
Розмір - 54x39*h29 см.
Виробник: Італія
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Croci |
| Страна производитель | Италия |
| Вид | Туалет-лоток |
| Вид животных | Кошки |
| Высота | 290 мм |
| Длина | 540 мм |
| Цвет | Синий |
| Состояние | Новое |
| Тип | Открытый |
| Ширина | 390 мм |
- Цена: 650 ₴
