
Туалет рамка для собак Gastone без стовпчика, M, 60*60
1 150 ₴
- В наличии
- Код: 08ВЕ05
+380 (99) 968-69-83
0632293035
Менеджервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Туалет рамка для собак без стовпчика, 60x60х2.5 см
опис
Туалет виготовлений з нетоксичного пластика, який не викличе алергічних реакцій та подразнень у Вашого вихованця.
Легко миється.
Дуже добре підходить для собак середніх розмірів.
Матеріал: пластик.
Кольори: світло-коричневий.
Розмір: 60 * 60 см.
Виробник: Італія.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bergamo |
| Страна производитель | Италия |
| Вид | Туалет |
| Вид животных | Собаки |
| Высота | 25 мм |
| Длина | 600 мм |
| Цвет | Коричневый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Открытый |
| Ширина | 600 мм |
- Цена: 1 150 ₴
