
Туалет рамка для собак Gastone без стовпчика, L, 90*60
1 750 ₴
- В наличии
- Код: 07ВЕ05
+380 (99) 968-69-83
0632293035
Менеджервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Туалет рамка для собак Bergamo PANNOLINO без стовпчика, 90x60х2.5 см
- Туалет виготовлений з нетоксичного пластика, який не викличе алергічних реакцій та подразнень у Вашого вихованця.
- Легко миється.
- Дуже добре підходить для собак дрібних і середніх розмірів.
Матеріал: пластик.
Кольори: світло-коричневий.
Розмір: 90 * 60см.
Виробник: Італія.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bergamo |
| Страна производитель | Италия |
| Вид | Туалет |
| Вид животных | Собаки |
| Высота | 25 мм |
| Длина | 900 мм |
| Цвет | Коричневый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Открытый |
| Ширина | 600 мм |
- Цена: 1 750 ₴
