
Клітка для гризунів "Біг вагон", фарба, 61*39,5*40,5 см
1 573 ₴
- В наличии
- Код: К085
+380 (99) 968-69-83
0632293035
Менеджервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Клітка для гризунів "Біг вагон"
Доволі простора клітка для утримання хом'яків, мишей та щурів. Має оптимальний крок та товщину пруту.
Покриття металевої частини здійснюється з використанням сучасних європейських технологій. У клітці досить місця щоб розмістити додаткові іграшки та аксесуари для розваг ваших пухнастих друзів.
У комплектацію входить металевий місточок, що створює додатковий поверх та пластиковий барабан. Клітка на верхівці має акуратну ручку для зручного переміщення.
Розмір — 610х395х405 мм.
Колір в асортименті.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Лори |
| Страна производитель | Украина |
| Размер породы животных | Средние, Крупные |
| Состояние | Новое |
| Животное | Грызуны |
| Тип | Клетка |
| Форма | Квадратная |
| Размеры | |
| Высота | 405 мм |
| Длина | 610 мм |
| Ширина | 395 мм |
- Цена: 1 573 ₴




