ТУАЛЕТ «COMFORT L» УЛЬТРАМАРИН
Для котів
Новинка від ТМ «Природа» - зручний, практичний туалет для котів, що якістю та дизайном не поступається європейським аналогам.
Comfort М дуже компактний, тому добре підійде для невеликого приміщення. Він має знімну рамку, яка запобігає висипанню наповнювача.
З одного боку висота бортику зменшена, щоб кошенятам та котам похилого віку було зручніше користуватися лотком.
Переваги туалету:
• сучасний дизайн та привабливі кольори
• зручна знімна рамка
• компактний розмір
• зручний вхід для кошенят та котів похилого віку
• безпечний матеріал – первинний поліпропілен
| Матеріал | Первинний поліпропілен |
| Застосування | Для котів |
| Термін придатності | Необмежений |
| Розмір |
49х39х15 см
|
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Природа |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Туалет-лоток |
| Вид животных | Кошки |
| Высота | 150 мм |
| Длина | 490 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Открытый |
| Ширина | 390 мм |
- Цена: 380 ₴

