
Туалет для кішок БОКС з фільтром NETTA Maxi, салатовий, MPS
1 800 ₴
- В наличии
- Код: бокс нетта максі зелений
Пластиковий закритий туалет Netta для кішок від відомої італійської компанії MPS (МПС) допоможе вам захистити будинок від неприємних запахів і припаде до вподоби навіть самим вибагливим вихованцям.
Має спеціальний фільтр, який швидко вбирає рідину і нейтралізує неприємні запахи, дверцята, через яку вихованець легко потрапляє всередину, а також зручну ручку, що облягає процес транспортування.
З біо-туалетом ваш вихованець завжди буде відчувати себе комфортно, а вам більше не доведеться по кілька разів на день прибирати лоток. Фільтра вистачає надовго!
Наявність вугільного фільтра зводить імовірність появи в квартирі неприємних запахів практично до нуля.
Закритий туалет ідеально підходить сором'язливим кішкам і котам, які соромляться справляти природні потреби в присутності людей або інших домашніх тварин.
Не дозволяє при закапуванні розкидати тварині наповнювач навколо лотка і виключає проблему випадкового «промаху», тим самим сприяючи підтримці чистоти в будинку.
Закритий туалет естетично виглядає в квартирі, приховуючи вміст від погляду.
Туалет легко збирається, а також легко розбирається для миття.
При покупці даного туалету кошенятам враховуйте, що малюкам може бути складно впоратися з високими бортиками і дверцятами, що закриває вхід в туалет.
Розмір: 66х49х50 см.
Матеріал: пластик.
Виробник: MPS, Італія.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | MPS |
| Страна производитель | Италия |
| Вид | Туалет |
| Вид животных | Кошки |
| Высота | 500 мм |
| Длина | 660 мм |
| Цвет | Салатовый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Закрытый |
| Ширина | 490 мм |
- Цена: 1 800 ₴
