
Туалет для кішок/котів з рамкою кутовий, CORNER OPEN
1 050 ₴
- В наличии
- Код: CORNER OPEN
Туалет кутовий для кішок - нестандартна конструкція котячого лотка.
Перевага кутового туалету - можливість економії простору.
Відмінний варіант для будинку, де живуть кілька кішок, або при необхідності заощадити місце.
Достатня глибина лотка в 14 см забезпечує зручність для кішки.
Властивості:
- Лоток оснащений рамкою, що запобігає розкидання наповнювача на поверхню підлоги.
- Туалет виготовлений з міцного, якісного полірованого пластика.
- Лоток не вбирає неприємні запахи, добре очищається і миється.
Колір лотка - синій, колір рамки - білий.
Розмір: 52x50x14 см.
Країна-виробник: Італія.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | MPS |
| Страна производитель | Италия |
| Вид | Туалет-лоток |
| Вид животных | Кошки |
| Высота | 140 мм |
| Длина | 520 мм |
| Цвет | Синий |
| Состояние | Новое |
| Тип | Открытый |
| Ширина | 500 мм |
- Цена: 1 050 ₴
