Клітка для птахів "Омега"
Клітка для утримання птахів середніх розмірів. Стане просторою оселею і для дрібних декоративних пернатих.
У клітці достатньо простору, тож вона може бути обладнана додатковими аксесуарами та іграшками для розваг ваших крилатих улюбленців.
Клітка підходить для розведення молодняка як малих так і середніх папуг. Виконана в елегантному дизайні доречно доповнить інтер'єр Вашої домівки.
Виготовлена з безпечних матеріалів. Покриття металевої частини здійснюється з використанням сучасних європейських технологій. Піддон та аксесуари якими укомплектована клітка, виготовлені з високоякісної пластмаси.
Також клітка має додаткові двері для розміщення навісної купалки або дуплянки.
Розмір — 660х315х620
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Лори |
| Страна производитель | Украина |
| Размер породы животных | Средние |
| Состояние | Новое |
| Животное | Птицы |
| Тип | Клетка |
| Форма | Квадратная |
| Размеры | |
| Высота | 620 мм |
| Длина | 660 мм |
| Ширина | 315 мм |
- Цена: 1 850 ₴

