
Клітка для гризунів "ХОМ'ЯК 3 ЛЮКС", 335х230х430, цинк
1 815 ₴
- В наличии
- Код: К-Лц 016
Клітка оптимальних розмірів для малих гризунів. Простора достатньо для утримання
навіть цілих сімей пухнастих улюбленців. Прути розташовуються горизонтально для того, щоб хом'ячку або щурику було зручно лазити по ним.
Покриття фарбою, цинком здійснюється з використанням сучасних європейських технологій. Клітка виконана з абсолютно безпечних матеріалів для її мешканців.
У комплектації цілий атракціон для розваг та комфорту пухнастих малюків. Аксесуари можна комбінувати на Ваш вибір створюючи нову обстановку: барабани, тунелі, полички, будиночок- все для веселощів ваших улюбленців.
Розмір — 335х230х430
Матеріал покриття - цинк
Виробник: Україна.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Лори |
| Страна производитель | Украина |
| Размер породы животных | Мелкие |
| Состояние | Новое |
| Животное | Грызуны |
| Тип | Клетка |
| Форма | Квадратная |
| Размеры | |
| Высота | 430 мм |
| Длина | 335 мм |
| Ширина | 230 мм |
- Цена: 1 815 ₴
