
Ігровий комплекс-когтєточка трьохрівневий 65*40*h95 см
4 000 ₴
- В наличии
- Код: 1111 Dom Ko
+380 (99) 968-69-83
0632293035
Менеджервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Будиночок-когтєточка трьохрівневий
Переваги:
- Ігровий комплекс виготовлений з ДСП і ДВП, оббитий штучним хутром, ручної роботи.
- Призначена для вирішення природної потреби в сточуванні кігтів у кішок і котів.
- Допомагає уникнути псування стін, домашніх меблів та інших предметів інтер'єру.
- Міцна мотузка з джуту витримує кігті навіть найактивніших кішок.
- Має зручну м'яку полицю на верху стовпчика, яка може служити додатковим спальним місцем.
Характеристики:
- ширина підставки - 60*40 см;
- діаметр будиночка - 37 см;
- ширина полиці- 25*40 см;
- діаметр лежанки з бортиком- 35 см;
- висота - 94 см;
- ширина джутової мотузки 6 мм;
кольори в асортименті: білий, сірий, зелений, чорний, бежевий
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Черный |
| Размер породы животных | Мелкие, Средние, Крупные |
| Размеры | |
| Длина | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 950 мм |
| Размещение | Напольное |
| Тип | Когтеточка-домик |
- Цена: 4 000 ₴
