
Когтєточка кутова Пухнастик, шоколадна
280 ₴
- В наличии
- Код: У-3
+380 (99) 968-69-83
0632293035
Менеджервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Когтєточка кутова Тм Пухнастик
Робоча поверхня когтєточки виготовлена з натурального міцного ковроліну з натуральних волокон тваринного і рослинного походження.
Розмір: 50/10/10 см.
Матеріали: ковролін, плюшева тканина, флізелін (спандбонд).
переваги:
- Когтєточка задовольняє природну потребу кішок точити кігті.
- Чи допоможе уникнути псування стін, домашніх меблів та інших предметів інтер'єру.
- Міцна килимова нитка (ковролін) витримує кігті навіть найактивніших кішок.
Рекомендується розміщувати когтєточку в коридорі або на кухні, а не в вітальні і не в спальні.
Виготовлено в Україні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 50 мм |
| Длина | 10 мм |
| Цвет | Коричневый |
| Размер породы животных | Средние, Мелкие |
| Размещение | Настенно-угловое |
| Тип | Угловая когтеточка |
| Ширина | 10 мм |
- Цена: 280 ₴
