Компанія COLLAR представляє колаборацію з французьким брендом ZULU. Колекція сумок-переносок для котів і собак виконана в мінімалістичному стилі з якісних матеріалів. Вироби відрізняються функціональністю і модним дизайном. А різноманітність форм і розмірів дозволить задовольнити будь-які потреби і смаки.
Сумки-переноски COLLAR чудово підійдуть для подорожей з вашим домашнім улюбленцем і для його транспортування до ветеринара.
ПЕРЕВАГИ:
– легка та практична у використанні;
– міцні ручки та ремінь, що дозволяють носити сумку в руках і на плечі;
– сітчасті вставки забезпечують відмінну циркуляцію повітря;
– килимок і повідець всередині сумки забезпечать комфорт для вашого улюбленця;
– сумка-переноска оснащена додатковими кишенями для корму та аксесуарів;
– для котів і собак дрібних порід до 4 кг.
Виробник: Collar, Україна
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Collar Company |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Сумка-переноска |
| Цвет | Серый |
| Максимальная нагрузка | 4 кг |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Высота | 330 мм |
| Длина | 430 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Полиестер |
- Цена: 573 ₴




