Описание
Характеристики
Информация для заказа
Універсальний лежак для собак – зручний, компактний, зовнішньо привабливий.
Комфортний відпочинок для вашого чотириногого улюбленця – це лежак
| Матеріал | Матеріал: плащова тканина, вельбо, поролон, синтепон. |
| Застосування | Для собак |
| Рекомендації | Прати виріб руками. Не рекомендується прати лежак та подушку в пральній машині. |
| Термін придатності | Необмежений |
Переваги моделі:
• широка розмірна лінійка
• зручна форма
• м'які бортики з поролоном
• зйомна подушка, яку легко чистити (наповнювач синтепон)
• цупка якісна тканина.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Природа |
| Страна производитель | Украина |
| Вид животных | Кошки, Собаки |
| Цвет | Коричневый |
| Материал изготовления | Текстиль |
| Размер породы животных | Мелкие, Средние |
| Состояние | Новое |
| Тип | Лежак |
| Форма | Овальная |
| Размеры | |
| Высота | 290 мм |
| Длина | 660 мм |
| Ширина | 570 мм |
- Цена: 979 ₴

