
Когтєточка (дряпка) з диваном, (джут), 30*33*50 см, баклажан
950 ₴
- В наличии
- Код: Т-3
· .Допомагає уникнути псування стін, домашніх меблів та інших предметів інтер'єру.
· Міцна мотузка з джуту витримує кігті навіть найактивніших кішок.
· Має зручний м'який диван на верху стовпчика, який може служити додатковим спальним місцем.
Характеристики:
· ширина підставки - 30 см;
· ширина дивану- 33 см
· висота - 50 см;
· джутова мотузка - 6 мм;
· колір: баклажан
Інтернет-зоомагазин « ВаськінДім» - це магазин продажу товарів для домашніх тварин.
Заснований 2019 році. Створювався на любові до тварин, так як маємо багато домашніх улюбленців. Знаємо що дійсно потрібно Вашим пухнастикам!
- Пройшли серифікацію.
- Маємо відмітку надійний продавець.
- Відгуки наших клієнтів про магазин ВаськінДім!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 500 мм |
| Длина | 300 мм |
| Цвет | Фиолетовый |
| Размер породы животных | Средние, Мелкие |
| Размещение | Напольное |
| Тип | Когтеточка-столбик |
| Ширина | 330 мм |
- Цена: 950 ₴
