
Клітка для гризунів "ХОМ’ЯК", цинк, 33х23х22 см
710 ₴
- В наличии
- Код: Кц091
+380 (99) 968-69-83
0632293035
Менеджервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Клітка для гризунів "Хом’як"
- Декоративна клітка невеличких розмірів, виготовлена з безпечних для гризунів матеріалів.
- У комплектацію входить барабан для розваг її мешканців.
- Покриття металу здійснюється з використанням сучасних європейських технологій.
- Піддон до клітки фіксується з допомогою двох застібок. Завдяки такій конструкції у клітці легко проводити прибирання.
Характеристики
- Цільна
- Розмір 33х23х22 см.,
- Матеріал покриття: цинк.
- Колір в асортименті.
Виробник: Україна.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Лори |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Животное | Грызуны |
| Тип | Клетка |
| Форма | Квадратная |
| Размеры | |
| Высота | 220 мм |
| Длина | 330 мм |
| Ширина | 230 мм |
- Цена: 710 ₴
