
Клітка для гризунів "КРОЛИК", цинк, 57*30*33,5 см
1 270 ₴
- В наличии
- Код: Кц072
Клітка для гризунів "Кролик"
Обираючи клітку для кролика зважайте на потреби та габарити його породи.
Клітка розрахована для утримання середніх гризунів, зокрема кролів.
Рекомендовано укомплектовувати клітку навісною поїлкою, сінницею, годівницею, спеціальним лоточком, до якого можна привчити тваринку щоб підтримувати чистоту та гігієну середовища клітки.
Виготовлена з безпечних матеріалів завдяки використанням сучасних європейських технологій. Висота клітки задовольняє потребу кролика ставати на задні лапки та оглядати місцевість.
Для покриття кліток у кольоровому варіанті використовується порошкове фарбування, що забезпечує міцне, екологічне та рівномірне покриття виробів, що випускаються. Оцинковування здійснюється з використанням сучасних європейських технологій.
Розмір — 570х300х335
- Колір в асортимені, уточнюйте в менеджера.
Виробник: Україна, Тм Лорі
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Лори |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип | Клетка |
| Форма | Квадратная |
| Размеры | |
| Высота | 480 мм |
| Длина | 570 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Животное | Кролики декоративные |
- Цена: 1 270 ₴
