
Клітка для гризунів "Вілла люкс 1", цинк, 33,5х22,5х22,7 см
980 ₴
- В наличии
- Код: Кц089
+380 (99) 968-69-83
0632293035
Менеджервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оригінальна серія кліток для утримання хом'яків та щурів. Виготовлена з безпечних для тварин матеріалів та укомплектована аксесуарами з високоякісної пластмаси:
- тунелі
- полички
- поїлка
- будиночок
- барабан
Апартаменти в клітці можна переміщувати та поєднувати на Ваш вибір створюючи цілий атракціон для пухнастих бешкетників.
Металева частина клітки пристібається до піддону двома надійними застібками — для легкого прибирання.
Розмір — 33,5х22,5х22,7 см
Колір в асортименті, потрібно уточнювати в менеджера.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Лори |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Животное | Грызуны |
| Тип | Клетка |
| Форма | Квадратная |
| Размеры | |
| Высота | 290 мм |
| Длина | 335 мм |
| Ширина | 225 мм |
- Цена: 980 ₴
