
Клітка для птахів Вікторія", 48*31*55 см, цинк
1 511 ₴
- В наличии
- Код: Кц110
+380 (99) 968-69-83
0632293035
Менеджервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Клітка «Вікторія» - комфортне житло для хвилястих папуг, амадин та канарок.
- У комплектацію клітки входять: пластикова поїлка 1шт., пластикова жердинка 1шт., пластикова годівничка 2шт. Аксесуари та висувний піддон виготовлені із високоякісної пластмаси та підібрані в колір.
- Висувний піддон дозволить зручно прибрати за папугою.
Колір в асортименті.
Розмір — 480*310*550 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Лори |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Разные цвета |
| Размер породы животных | Средние, Мелкие |
| Состояние | Новое |
| Животное | Птицы |
| Тип | Клетка |
| Форма | Квадратная |
| Размеры | |
| Высота | 550 мм |
| Длина | 480 мм |
| Ширина | 310 мм |
- Цена: 1 511 ₴

