Клітка для утримання птахів середніх розмірів. Стане просторою оселею і для дрібних декоративних пернатих. У клітці достатньо простору, тож вона може бути обладнана додатковими аксесуарами та іграшками для розваг ваших крилатих улюбленців. Клітка підходить для розведення молодняка як малих так і середніх папуг.
Виконана в елегантному дизайні, вона доречно доповнить інтер'єр Вашої домівки. Виготовлена з безпечних матеріалів. Покриття металевої частини здійснюється з використанням сучасних європейських технологій. Піддон та аксесуари якими укомплектована клітка, виготовлені з високоякісної пластмаси. Для зручного прибирання контструкцією передбачено висувну секцію у піддоні. Також клітка має додаткові двері для розміщення навісної купалки або дуплянки.
Розмір — 470х300х620
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Лори |
| Страна производитель | Украина |
| Размер породы животных | Средние, Мелкие |
| Состояние | Новое |
| Животное | Птицы |
| Тип | Клетка |
| Форма | Квадратная |
| Размеры | |
| Высота | 620 мм |
| Длина | 470 мм |
| Ширина | 300 мм |
- Цена: 1 850 ₴


