
Клітка для гризунів "МІККІ ЛЮКС",цинк, 33,5*23*28,5 см
980 ₴
- В наличии
- Код: Кц011
+380 (99) 968-69-83
0632293035
Менеджервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Клітка для гризунів "МІККІ ЛЮКС"
- Компактна клітка для утримання дрібних гризунів.
- Оптимальної прямокутної форми, з вертикальним положенням пруту, щоб її мешканці реалізовували потребу лазити та рухатись.
- У комплектацію входять тунелі, барабан, поличка — виготовлені з високоякісної пластмаси — будуть безпечною забавкою для ваших пухнастих улюбленців та чудовим атракціоном за яким із задоволенням спостерігатимуть не лише діти.
Характеристики:
- Цільна.
- Розмір 33,5х23х28,5 см.
- Колір в асортименті.
Матеріал покриття: цинк.
Виробник: Україна.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Лори |
| Страна производитель | Украина |
| Размер породы животных | Мелкие |
| Состояние | Новое |
| Животное | Грызуны |
| Тип | Клетка |
| Форма | Квадратная |
| Размеры | |
| Высота | 285 мм |
| Длина | 335 мм |
| Ширина | 230 мм |
- Цена: 980 ₴
