
Піраміда для тварин Теремок, S, Ш 48 см, Д 48 см, В 48 см, фіолетовий
1 540 ₴
- В наличии
- Код: 41119
+380 (99) 968-69-83
0632293035
Менеджервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комфортні лежанки та будиночки ТЕRЕМОК допоможуть чотирилапим зігріватись у холодну погоду або просто відпочивати. А їх стильні дизайни чудово впишуться у будь-який інтер'єр.
Переваги:
• Трендові кольори;
• Натуральна бавовна;
• Найпопулярніші моделі.
Переваги матеріалу:
- простота чищення, прання
- екологічна чистота
- легка
- здатність на довгі роки зберігати яскравість малюнка
| Матеріал | Бавовна 80%, поліестер 20% |
| Колір | фіолетовий |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Collar Company |
| Страна производитель | Украина |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Цвет | Фиолетовый |
| Материал изготовления | Бязь |
| Особенности | Съемный матрас |
| Размер породы животных | Мелкие |
| Состояние | Новое |
| Тип | Домик |
| Размеры | |
| Высота | 480 мм |
| Длина | 480 мм |
| Ширина | 480 мм |
- Цена: 1 540 ₴
