
Лежак Природа Ricky № 2 50*40*16 см см Індіго
748 ₴
- В наличии
- Код: PR242858
+380 (99) 968-69-83
0632293035
Менеджервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лежак Ricky – ідеальне місце для релаксу чотирилапого улюбленця. Адже бортики такі пружні та приємні на дотик, а подушка така м'яка. За бажанням її можна виймати і чистити окремо, це дуже зручно. Щоб цуценятам та невеликим улюбленцям було зручно укладатися на своє ліжко, борт лежака з одного боку занижений.
Чому лежак Ricky сподобається вашому чотирилапому другу:
- зручна конструкція;
- міцна красива і приємна на дотик тканина;
- турбота про комфорт улюбленця;
- простий догляд;
- подушка на блискавці відстібається.
Універсальний дизайн робить лежак гармонійним доповненням до будь-якого сучасного інтер'єру.
Матеріал: плащівка на інтерлоку, вельбо, синтепон.
Колір: індиго.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Природа |
| Страна производитель | Украина |
| Вид животных | Кошки, Собаки |
| Материал изготовления | Текстиль |
| Размер породы животных | Мелкие, Средние |
| Состояние | Новое |
| Тип | Лежак |
| Форма | Прямоугольная |
| Размеры | |
| Высота | 160 мм |
| Длина | 500 мм |
| Ширина | 400 мм |
- Цена: 748 ₴
