Компанія COLLAR представляє колаборацію з французьким брендом ZULU. Рюкзак для котів і собак виконаний в мінімалістичному стилі з якісних матеріалів. Виріб відрізняється функціональністю і модним дизайном.
Рюкзак-переноска COLLAR для собак, чудово підійде для подорожей з вашим домашнім улюбленцем і для його транспортування до ветеринара.
ПЕРЕВАГИ:
– легкий і практичний у використанні;
– міцні лямки та поясний ремінь;
– сітчасті вставки забезпечують відмінну циркуляцію повітря;
– рюкзак-переноска оснащений додатковою кишенею для корму та аксесуарів;
– для котів і собак дрібних порід до 8 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Collar Company |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Цвет | Серый |
| Максимальная нагрузка | 8 кг |
| Материал | Текстиль |
| Состояние | Новое |
| Форма | Квадратная |
| Размеры | |
| Высота | 370 мм |
| Длина | 350 мм |
| Ширина | 250 мм |
- Цена: 1 300 ₴


