
Клітка для птахів "МАЛЬВА" (33х23х45) см, цинк
915 ₴
- В наличии
- Код: Кц049
Клітка для птахів "МАЛЬВА" (33х23х45) см
Компактна, зручна у використанні і догляді клітина для утримання горобців. Підходить для хвилястих папуг, канарок, амадин.
Оснащена комплектом необхідних аксесуарів, виготовлених з високоякісної пластмаси. 2 годівниці, поїлка, жердинка. Піддон має висувну секцію для полегшення прибирання.
Завдяки висувному пластиковому піддоні в клітці легко підтримувати чистоту. Бокові дверцята додатково служать для кріплення навісний купалки і дуплянки. Клітка виконана в елегантному дизайні, з оптимальним кроком стержня, щоб не перешкоджати зовнішнім оглядом і бути безпечною для її жителів.
Має формовані дах, вигнуту таким чином, щоб створити додатковий простір для птиці.
Розмір - 330х230х450
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Лори |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Животное | Птицы |
| Тип | Клетка |
| Форма | Квадратная |
| Размеры | |
| Высота | 450 мм |
| Длина | 330 мм |
| Ширина | 230 мм |
- Цена: 915 ₴

