
Лежак Pet Fashion «Bond» 78 х 60 х 20 см
2 750 ₴
- В наличии
- Код: PR242407
Стиль та суперкомфорт для найвибагливіших улюбленців.
Лежак BOND дуже зручний завдяки м’яким бортикам з наповнювачем-холофайбером, а дно – ніби пухнаста хмаринка. Тканина приємна на дотик і водночас цупка, тож улюбленець буде задоволений відпочинком. А ви будете задоволені зручністю догляду за лежаком. Завдяки застібкам-блискавкам в дні та бортиках моделі можна виймати подушки з наповнювачем і прати чохол окремо.
Переваги моделі:
• стильний сучасний дизайн;
• гіпоалергенний наповнювач;
• простота догляду завдяки знімному чохлу.
Відтінки кольорів реального товару, можуть відрізнятися від фото на екрані пристроїв, залежно від виду екрана та його передачі кольору.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Pet Fashion |
| Страна производитель | Украина |
| Вид животных | Кошки, Собаки |
| Цвет | Фиолетовый |
| Материал изготовления | Текстиль |
| Размер породы животных | Средние |
| Состояние | Новое |
| Тип | Лежак |
| Форма | Квадратная |
| Размеры | |
| Высота | 200 мм |
| Длина | 760 мм |
| Ширина | 600 мм |
- Цена: 2 750 ₴

