
Лежак Pet Fashion «MOLLY» 62 х 50 х 19 см (фіолетовий)
1 980 ₴
- В наличии
- Код: PR242132
М'яка тканина, плавні лінії, округлі бортики - все це робить лежак MOLLY чудовим місцем відпочинку для вихованця і прикрасою будинку.
Переваги лежака:
• вишуканий дизайн і модний колір;
• якісні матеріали: щільна меблева тканина, холлофайбер;
• прикраса - декоративна нашивка з логотипом.
Подушка: знімна
Розміри: 62*50*19 см
Матеріал: 100% поліестер (меблева тканина)
Наповнювач: гіпоалергенний наповнювач
Правила догляду: ручне прання при температурі не вище 40 градусів
Відтінки кольорів реального товару, можуть відрізнятися від фото на екрані пристроїв, залежно від виду екрана та його передачі кольору.
Новий відгук або коментар
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Pet Fashion |
| Страна производитель | Украина |
| Вид животных | Кошки, Собаки |
| Цвет | Фиолетовый |
| Материал изготовления | Текстиль |
| Размер породы животных | Мелкие |
| Состояние | Новое |
| Тип | Лежак |
| Форма | Квадратная |
| Размеры | |
| Высота | 170 мм |
| Длина | 520 мм |
| Ширина | 400 мм |
- Цена: 1 980 ₴
