
Лежак для тварини JELLYBEAN ,прямокутний (фіолет/чорний) 50*38*19 см S
1 540 ₴
- В наличии
- Код: VR03//0977
+380 (99) 968-69-83
0632293035
Менеджервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лежак для тварин Milord (Мілорд) Jellybean чудове місце для відпочинку вашого вихованця.
Чому варто купити:
- забезпечить чудовий відпочинок вихованцю
- зроблений із високоякісних матеріалів
- практичний просторий лежак з м'якими бортиками
- добре переться та чиститься
- стильний дизайн прикрасить будь-який інтер'єр
Рекомендації: прати виріб руками при температурі 30 °C, не рекомендується прати лежак у пральній машині
Розмір: 50*38*19 см
Виробник Milord, Туреччина.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Milord |
| Страна производитель | Турция |
| Вид животных | Кошки, Собаки |
| Цвет | Фиолетовый |
| Материал изготовления | Текстиль |
| Размер породы животных | Мелкие |
| Состояние | Новое |
| Тип | Лежак |
| Форма | Квадратная |
| Размеры | |
| Высота | 19 мм |
| Длина | 500 мм |
| Ширина | 380 мм |
- Цена: 1 540 ₴
