
Переноска для кішок і собак PRATIKO 1 METAL,60*40*38 см MPS
1 250 ₴
- В наличии
- Код: PR3 MET зелений
Зроблена з якісного пластику переноска з металевими дверима дуже надійна: піддон, так само, як і двері, кріпиться до кришки сучасними замками - при цьому є додаткові фіксатори.
Переноска легко збирається, має влиту в корпус ручку і спеціальні отвори в корпусі для циркуляції повітря. Все це робить її зручною не тільки для вас, але і для вашого вихованця!
Розмір - 60*40*38 см.
Вага до 18 кг
Дно переноски обладнане стійкими ніжками. Кришка з отворами для вентиляції, оснащена влитою ручкою і двома петлями для кріплення ременя. Кришка кріпиться до піддону і на додаткові поворотні фіксатори. Металеві двері кріпиться чотирма поворотними фіксаторами.
У переноски Pratiko відсутні бічні замки, вони замінені на спеціальні гачки з зажимами.
Легко збирається.
Нерухома ручка забезпечує безпеку при перенесенні.
Колір: в асортименті
Колір переносок, наявних, уточнюйте у менеджера.
Матеріал: пластик Виробництво: MPS, Італія
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MPS |
| Страна производитель | Италия |
| Вид | Контейнер-переноска |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Цвет | Салатовый |
| Максимальная нагрузка | 18 кг |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Размеры | |
| Высота | 380 мм |
| Длина | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
- Цена: 1 250 ₴
