
Лежак для тварин Пухнастики, шоколадний, 49*35*13 см
605 ₴
- В наличии
- Код: ММ-8
+380 (99) 968-69-83
0632293035
Менеджервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лежак для тварин Пухнастики чудове місце для відпочинку вашого вихованця.
Чому варто купити:
- забезпечить чудовий відпочинок вихованцю
- зроблений із високоякісних матеріалів
- практичний просторий лежак з м'якими бортиками
- добре переться та чиститься
- стильний дизайн прикрасить будь-який інтер'єр
Рекомендації: прати виріб руками при температурі 30 °C, не рекомендується прати лежак у пральній машині
Розмір: 49х35х13 см
Виробник: Пухнастики, Україна.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Пухнастик |
| Страна производитель | Украина |
| Вид животных | Кошки, Собаки |
| Цвет | Коричневый |
| Материал изготовления | Текстиль |
| Размер породы животных | Мелкие |
| Состояние | Новое |
| Тип | Лежак |
| Форма | Овальная |
| Размеры | |
| Высота | 130 мм |
| Длина | 490 мм |
| Ширина | 350 мм |
- Цена: 605 ₴
