
Клітка для гризунів Лорі Гранд Кролик 91 х 45 х 52 см , цинк,
2 250 ₴
- В наличии
- Код: Кц115
Вибираючи клітку для кролика, враховуйте потреби та габарити його породи. Клітина розрахована змісту середніх гризунів, зокрема, кроликів.
Рекомендується укомплектовувати клітину навісною напувалкою, сіновалом, годівницею, спеціальним лоточком, до якого можна привчити тварину, щоб підтримувати чистоту та гігієну в клітці.
Завдяки використанню сучасних європейських технологій, клітина виготовлена із безпечних матеріалів. Її висота задовольняє потребу кролика ставати на задні лапки та оглядати місцевість.
Цинкове покриття захищає метал від корозії, забезпечує тривалий привабливий зовнішній вигляд клітини та продовжує термін експлуатації виробу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Лори |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Красный |
| Размер породы животных | Средние |
| Состояние | Новое |
| Тип | Клетка |
| Форма | Квадратная |
| Размеры | |
| Высота | 480 мм |
| Длина | 570 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Животное | Кролики декоративные |
- Цена: 2 250 ₴
