
Когтєточка великий стовпчик на підставці, шоколадний, 45*45*75 см, ТМ Пухнастик
1 050 ₴
- В наличии
- Код: А-3
+380 (99) 968-69-83
0632293035
Менеджервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Когтеточка (царапалка, дряпка) джутова, з квадратною основою, з полицею і підвісною м'якою іграшкою "Шарик" на мотузці.
Переваги:
- Призначена для вирішення природного потреби в сточуванні кігтів у кішок і котів.
- Допомагає уникнути псування стін, домашніх меблів та інших предметів інтер'єру.
- Міцна мотузка з джуту витримує кігті навіть найактивніших кішок.
Характеристики:
- ширина і довжина підставки - 45*45 см;
- висота - 75 см;
- колір - шоколадний .
Виробник: ТМ "Пухнастик", зроблено в Україні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Пухнастик |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 750 мм |
| Длина | 450 мм |
| Цвет | Коричневый |
| Размер породы животных | Средние, Крупные |
| Размещение | Напольное |
| Тип | Когтеточка |
| Ширина | 450 мм |
| Материал | Джут |
- Цена: 1 050 ₴
