Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оригінальна фігурна кігтеточка з картону для котів. Швидко привертає увагу улюбленця завдяки натуральному матеріалу та формі. Ідеально підійде для хвостатих любителів лаконічних і простих речей.
- Виготовлена з використанням картону з австрійської целюлози, яка за запахом і текстурою нагадує коту дерево — найприродніший для нього інструмент для сточування кігтів
- Під час дряпання кігтики улюбленця не застряють та не чіпляються так сильно, як при використанні сизалевого волокна, що робить таку кігтеточку максимально безпечною для тварини
- За рахунок чудової якості картону та можливості двостороннього використання кігтеточки, вона служить коту досить довго (від 12 місяців і довше)
- Стійка та комфортна: котик може не тільки точити свої кігтики об неї, а й просто спати на ній
- Для з'єднання використовується максимально безпечний клей на воді та крохмалі, сторонні просочення відсутні
- Універсальна в експлуатації, можна точити кігтики як збоку, так і сидячи зверху
- Досить мобільна та легко переставляється в потрібне місце в будинку
- У набір входять антиковзні наклейки на дно когтеточки, на випадок використання на слизькій поверхні
- Досить міцна — кігтеточка витримує вагу до 5 кг
Розміри:
- Довжина — 57 см
- Ширина — 24 см
- Висота — 7 см
- Вага — 1 кг
Як використовувати
- Встановіть кігтеточку в місці, де Вашому котику ніхто не буде заважати сточувати кігті, грати або відпочивати
- Забезпечте улюбленцю можливість підходити до кігтеточки з різних сторін, щоб він міг користуватися всім, що йому доступно
- Якщо кіт продовжує дряпати меблі, поставте кігтеточку в тому місці, де тварина зазвичай сточує кігті. Додатково можете скористатися засобами для відлякування чи привчання.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 70 мм |
| Длина | 570 мм |
| Цвет | Бежевый |
| Размер породы животных | Средние, Мелкие |
| Размещение | Напольное |
| Тип | Плоская когтеточка |
| Ширина | 240 мм |
- Цена: 590 ₴


