Описание
Характеристики
Информация для заказа
Горизонтальна дуплянка для дрібних декоративних птахів. Основна перевага цього виду гнізда є те, що площа дна є достатньою щоб запобігти травмуванню кладки самкою.
При правильному виборі гніздечка, можливі проблеми з потомством та його батьками зменшаться, а період висиджування яєць самкою і подальший догляд не буде ускладненим для власника.
Виготовлена з безпечних матеріалів та спроектована з врахуванням рекомендацій спеціалістів з розведення декоративних птахів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Лори |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Бежевый |
| Размер породы животных | Мелкие |
| Состояние | Новое |
| Животное | Птицы |
| Тип | Гнездо |
| Форма | Квадратная |
| Размеры | |
| Высота | 140 мм |
| Длина | 190 мм |
| Ширина | 130 мм |
- Цена: 620 ₴

