
Клітка для гризунів Лорі Вагончик, 33х23х32 см, фарба, в асортименті
930 ₴
- В наличии
- Код: К077
+380 (99) 968-69-83
0632293035
Менеджервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Декоративна клітка невеликих розмірів, яка стане ідеальним притулком для ваших пухнастих улюбленців. Має оптимальну прямокутну форму і вигнутий дах з горизонтальним положенням прута, щоб її мешканці реалізовували потребу лазити та рухатися.
Особливості:
- виготовлена з безпечних для гризунів матеріалів
- покриття металу здійснюється з використанням сучасних європейських технологій
- добре почуватимуться в ній малі гризуни
- піддон до клітки фіксується за допомогою двох застібок
- завдяки даній конструкції в клітці легко проводити прибирання
- легко розміщується в обмежених просторах, роблячи її чудовим вибором для невеликих квартир або їдалень
Комплект містить: драбинка (1 шт.), платформа (1 шт.), барабан (1 шт.)
Розмір: 33*23*32 см
Примітка: колір іде в асортименті, залежить від наявності на складі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Лори |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Разные цвета |
| Размер породы животных | Мелкие |
| Состояние | Новое |
| Животное | Грызуны |
| Тип | Клетка |
| Форма | Квадратная |
| Размеры | |
| Высота | 320 мм |
| Длина | 330 мм |
| Ширина | 230 мм |
- Цена: 930 ₴

