
Клітка для гризунів Лорі Вояж-Міні, цинк, 33х23х29 см, в асортименті
820 ₴
- В наличии
- Код: Кц125
+380 (99) 968-69-83
0632293035
Менеджервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Компактна, проте зручна та простора клітина, призначена для малих гризунів, в якій їм буде комфортно, а власникам спокійніше, адже малі бешкетники не зможуть пролазити крізь прути.
Особливості:
- виготовлена з безпечних для тварин матеріалів
- конструкцією передбачені великі двері, точніше відкривається ціла секція для того, щоб тварину можна було легко дістати з клітки та помістити назад
- решітка з металевого дроту дуже міцна, стійка до обгризання
- також клітка оснащена верхньою та бічними ручками для її зручного перенесення
- пластмасова конструкція глибокої основи полегшує чищення та мінімізує безлад
- піддон до клітки фіксується за допомогою двох застібок
- рекомендується укомплектовувати клітку підвісними поїлками, годівницями та сінниками
Комплект містить: драбинка (1 шт.), платформа (1 шт.), барабан (1 шт.)
Розмір: 33*23*29 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Лори |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Разные цвета |
| Размер породы животных | Мелкие |
| Состояние | Новое |
| Животное | Грызуны |
| Тип | Клетка |
| Форма | Квадратная |
| Размеры | |
| Высота | 290 мм |
| Длина | 330 мм |
| Ширина | 230 мм |
- Цена: 820 ₴
