
Клітка для собак, цинк, 2 двері, 93х62х69см
6 500 ₴
- В наличии
- Код: 8023222017184
+380 (99) 968-69-83
0632293035
Менеджервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Клітка від італійської фірми Croci ідеально підходить для подорожей з вихованцем на великі відстані. Також забезпечує надійне і безпечне місце в будинку для сну собаки. Дуже зручна для розміщення собаки на виставці.
Клітка легко збирається без використання інструментів.
Спеціальна конструкція замків запобігає довільне відкриття передньої і бічних дверей. Комплектується пластиковим піддоном з суперміцного матеріалу, який легко мити.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Croci |
| Страна производитель | Италия |
| Вид | Транспортная клетка |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Материал | Металл |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Размеры | |
| Высота | 690 мм |
| Длина | 930 мм |
| Ширина | 630 мм |
- Цена: 6 500 ₴
