
Переноска для котів і маленьких собак Анімалл, 49х35х32,5 см, колір в асортименті
550 ₴
- В наличии
- Код: 2000981203344
Пластикова переноска AGILITY забезпечують домашнім улюбленцям комфорт під час подорожей у різних видах транспорту та візитів до ветеринара. Вони призначені для котів і маленьких собак вагою до 5 кг.
Переноска спроектована з самого початку так, щоб бути надійним і простим у використанні. Вона має закруглені боки з усіх чотирьох сторін і заглиблена ручка для зручного тримання.
З чотирьох боків переноски є кілька вентиляційних отворів, а прозорі пластикові дверцята з вентиляційними отворами дозволяють тварині бачити навколишнє середовище. Краї вентиляційних отворів оброблені, щоб запобігти травмуванню лап і носа домашніми тваринами, які намагаються їх виштовхнути. Двері оснащені чотирма міцними замками, що запобігають мимовільному відкриванню.
Переноска має збірно-розбірну конструкцію і при необхідності верхня частина, з'єднана з нижньою за допомогою надійних клямок.
Вага:1 кг
Матеріал:Пластик
Довжина:47+-49 см
Ширина:32 см
Висота:29 см
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Контейнер-переноска |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Цвет | Серый |
| Максимальная нагрузка | 5 кг |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Размеры | |
| Высота | 325 мм |
| Длина | 490 мм |
| Ширина | 350 мм |
- Цена: 550 ₴
