
Туалет для котів, під наповнювач, з сіткою, фыолетовий, 57×39×23 см
1 100 ₴
- В наличии
- Код: 2000981207045
+380 (99) 968-69-83
0632293035
Менеджервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Туалет-лоток із захисною рамкою для котів і кішок, - відмінне рішення для гігієни домашнього вихованця.
Властивості:
- Лоток оснащений рамкою, що запобігає розкидання наповнювача на поверхню підлоги.
- Рамка і сітка легко знімається з лотка для прибирання туалету.
- Туалет виготовлений з міцного, якісного пластику
- Лоток добре очищається і миється.
Колір лотка - фіолетовий
Розмір - 57x39*h23см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AnimAll |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Туалет-лоток |
| Вид животных | Кошки |
| Высота | 230 мм |
| Длина | 570 мм |
| Цвет | Фиолетовый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Открытый |
| Ширина | 390 мм |
- Цена: 1 100 ₴
