Новинка

Туалет «Маркіз» для котів/кішок, 42,5х31,5х13 см, ТМ Природа
260 ₴
- В наличии
- Код: PR740435
+380 (99) 968-69-83
0632293035
Менеджервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Туалет для кішок Маркіз у вигляді пластикового лотка без решітки.
Має достатню глибину і сьyoмний бортик, що дозволить уникнути прокидання наповнювача для котячих туалетів.
Виконаний з високоякісного пластику.
Легко миється.
Матеріал: пластик
Колір в асортименті: червоний, сірий блакитний.
Розмір: 42,5х31,5х13 см (довжина Х ширина Х висота)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Природа |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Туалет-лоток |
| Вид животных | Кошки |
| Высота | 130 мм |
| Длина | 425 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Открытый |
| Ширина | 315 мм |
- Цена: 260 ₴

