
Кігтеточка-стовпчик на підставці 30*30*55 см, сіра
460 ₴
- В наличии
- Код: С-2
+380 (99) 968-69-83
0632293035
Менеджервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Когтеточка (царапалка, дряпка) стовпчик джутова, з квадратною основою, і підвісною м'якою іграшкою "Шарик" на мотузці.
Переваги:
- Призначена для вирішення природного потреби в сточуванні кігтів у кішок і котів.
- Допомагає уникнути псування стін, домашніх меблів та інших предметів інтер'єру.
- Міцна мотузка з джуту витримує кігті навіть найактивніших кішок.
Характеристики:
- ширина і довжина підставки - 30*30 см;
- висота - 55 см;
- колір - сірий .
Застосування:
- Привчати точити кігті необхідно кошенят до 6-тижневого віку.
- Якщо кішка ще не знайома з когтєточкою, її можна привчати застосовуючи котячу м'яту або спрей для залучення до гри
- Рекомендується розміщувати когтеточку в коридорі або на кухні, а не в вітальні і спальні.
Виробник: ТМ "Пухнастик", зроблено в Україні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 550 мм |
| Длина | 300 мм |
| Цвет | Серый |
| Размер породы животных | Средние, Мелкие |
| Размещение | Напольное |
| Тип | Когтеточка-столбик |
| Ширина | 300 мм |
- Цена: 460 ₴
