
Туалет рамка для собак Gastone без стовпчика, L, 90*60
1 750 ₴
- В наявності
- Код: 07ВЕ05
+380 (99) 968-69-83
0632293035
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туалет рамка для собак Bergamo PANNOLINO без стовпчика, 90x60х2.5 см
- Туалет виготовлений з нетоксичного пластика, який не викличе алергічних реакцій та подразнень у Вашого вихованця.
- Легко миється.
- Дуже добре підходить для собак дрібних і середніх розмірів.
Матеріал: пластик.
Кольори: світло-коричневий.
Розмір: 90 * 60см.
Виробник: Італія.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bergamo |
| Країна виробник | Італія |
| Вид | Туалет |
| Вид тварин | Собаки |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Тип | Відкритий |
| Ширина | 600 мм |
- Ціна: 1 750 ₴
