
Клітка для гризунів Лорі Гранд Кролик 91 х 45 х 52 см , цинк, червона
2 250 ₴
- В наявності
- Код: Кц115
Вибираючи клітку для кролика, враховуйте потреби та габарити його породи. Клітина розрахована змісту середніх гризунів, зокрема, кроликів.
Рекомендується укомплектовувати клітину навісною напувалкою, сіновалом, годівницею, спеціальним лоточком, до якого можна привчити тварину, щоб підтримувати чистоту та гігієну в клітці.
Завдяки використанню сучасних європейських технологій, клітина виготовлена із безпечних матеріалів. Її висота задовольняє потребу кролика ставати на задні лапки та оглядати місцевість.
Цинкове покриття захищає метал від корозії, забезпечує тривалий привабливий зовнішній вигляд клітини та продовжує термін експлуатації виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лорі |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Червоний |
| Розмір породи тварин | Середні |
| Стан | Новий |
| Тип | Клітка |
| Форма | Квадратна |
| Розміри | |
| Висота | 480 мм |
| Довжина | 570 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тварина | Кролики декоративні |
- Ціна: 2 250 ₴
